Svet-Stranek.cz
Jičín
LOUTKOVÉ DIVADLO SRDÍČKO

Zájezdová představení:Jičín

Zájezdová představení

  

Loutkové divadlo Srdíčko hraje i mimo svou domovskou scénu, výlučně však mimo termíny domácích představení. Zájezdové představení je možné pouze o víkendech.

 

Termín zájezdového představení je nutné předem projednat nejpozději 3 měsíce před požadovaným termínem představení s principálem loutkového divadla (viz odkaz kontakt / objednávky zájezdových představení). Poté dojde k uzavření smlouvy mezi objednatelem a KZMJ. 


Cena za zájezdové představení je zřizovatelem, t.j. KZMJ, od roku 2021 stanovena na částku 2.500,- Kč. K této částce se dále připočítávají náklady na dopravu. Případná úprava ceny musí být předem projednána a schválena hlavní produkční KZMJ.  

 

Zájezdové představení může být odehráno buď v prostorech místního loutkového divadla, nebo na naší cestovní scéně. Pro naši cestovní scénu musí pořadatel zajistit:

  1. Minimální prostor pro postavení scény – šířka 6 m, hloubka 3 m, výška 3,5 m
  2. Připojení k elektrické síti
  3. Prostor pro umístění zvukaře a osvětlovače – 2 židle, stůl. Pokud se představení koná venku, musí být místo zajištěno proti nepřízni počasí (vítr, slunce). Musí být zajištěn přímý pohled na jeviště.
  4. Zpřístupnění sálu nebo místa pro představení 2 hodiny předem (nebo dle dohody)

Veškerou techniku pro představení zajišťujeme sami.

 

V případě zájmu můžeme na objednávku zahrát představení i na naší domovské scéně mimo oficiální termíny našich představení. Podmínkou je však minimálně 35 zakoupených vstupenek. Požadavek na toto představení je nutno zaslat nejpozději 2 měsíce předem, aby jej bylo možné projednat se členy souboru vzhledem k jejich časovým možnostem.

Představení na objednávku je možné výjimečně uskutečnit ve všední dny v podvečerních nebo večerních hodinách. Dopolední ani odpolední představení nejsou vzhledem k různorodým zaměstnáním členů divadla možná.

  

návštěvníků stránky
celkem238 193
tento týden505
dnes85