Svet-Stranek.cz
Loutkové divadlo Jičín
SRDÍČKO

Informace o vstupném:Loutkové divadlo Jičín

Informace o vstupném

Vstupenky je možné rezervovat v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně (v arkádovém nádvoří). 

Nelze je zde zakoupit. 

 

V pokladně loutkového divadla lze vstupenky zakoupit vždy 30 minut před začátkem představení. Během festivalu Jičín-město pohádky je čas prodeje regulován podle aktuálně probíhajícího představení.

 

Rezervované vstupenky je nutné vyzvednout v pokladně loutkového divadla nejpozději 10 minut před začátkem představení. Nevyzvednuté budou dány do volného prodeje.

 

Do prostor divadla je možné vstoupit pouze s platnou vstupenkou.

 

Cena vstupenky v rámci divadelní sezony je stejná pro děti i dospělé a činí 20,- Kč. 

 

Cena vstupenky na představení odehraná v rámci festivalu Jičín - město pohádky je stanovena výhradně Nadačním fondem Jičín - město pohádky. Její výši není možné loutkovým divadlem  ovlivnit.

 

Vzhledem k tomu, že pohádky jsou primárně určeny dětem, je povinnost zakoupit si vstupenku určena i jim. Věková hranice není omezena, doporučený věk je minimálně 3 roky. Záleží výhradně na zodpovědnosti rodičů, jak malé děti do divadla vezmou.

 

Divadlo má kapacitu 70 míst. Z bezpečnostních důvodů nejsou přístavky povoleny. Vstupenky nejsou vázány na konkrétní místo. Žádáme dospělé diváky, aby si sedli tak, aby děti měly volný výhled na jeviště. Zároveň žádáme, aby během představení své děti hlídali. Běhání a křik dětí během představení ruší ostatní diváky.


Divadlo nemá bezbariérovou úpravu.

 

V průběhu představení je zakázáno používat mobilní telefony, fotografovat a pořizovat audio nebo video záznamy.

 

návštěvníků stránky
celkem143 570
tento týden126
dnes53